• KAŞ'TA BULUNAN ROCK BARLAR

  Sayın Kaş Kafalılar, uzun süredir sizlere bir makale çıkartamadığımın farkındayım. Bunun için özürler. Başka web siteleri ile meşgul olduğumdan, benim kafa yandı. Şakaklarıma buz basıp etrafta koşasım falan geliyor. Neyse en azından bu makaleyi yazabiliyorum yani sanırım...

  İşte karşınızda Kaş'a geldiğinizde rock müzikle coşacağınız barların listesi.  MAVİ BAR


  Mavi Bar Kaş

  Mavi Bar, Kaş'ın en eski mekanlarından bir tanesidir. Gidenin bir daha gitmek istediği, renkli masa ve sandalyeleri ile rengarenk bir mekandır. Kaş'ın sembolüdür Mavi Bar. Kaş'a her gelenin, oturmasa bile en az bir kere fotoğrafını çektiği, eskiden duvarda oturup sıra beklediği ve her zaman güler yüzle karşılandığı yerdir.

  Mavi'ye gitmek için meydana inin ve Küçük Çakıl'a doğru yürüyün. Solunuzda rengarenk sizi bekliyor olacak.
  Önemli Not: En çok sorulan sorudur, buradan cevaplıyayım. Bodrum'daki Mavi ile bir alakası yoktur.

  Mavi Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  HAPPY BAR


  Happy Bar Kaş
  Happy Happyyyy Happy Happyyyy... Şarkı çınladı mı kulağınızda? O zaman bu mutlulukla hemen Happy'e gidelim.

  Bu efsanevi barın ufak tefek olduğuna bakmayın. Çevresindeki yerlerden daha çok kahkaha her zaman bu bardan yükselir.

  Mekana gitmek için sırtınızı Atatürk Heykeline verin, dondurmacı solunuzda kalsın ve sokak bitene kadar yürüyün. Bitti mi yol, tamam sola dönün Happy solunuzda kalacak. Gittiğinizde selamımı da söyleyin... İyi keyifler gençler.


  Happy Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  ECHO


  Echo Bar Kaş
  Kaş'ta konser mi var? Büyük ihtimalle Echo Bar'dadır. Hemen hemen her gün bir grubun çaldığı mekan, gerçekten Kaş'ta bulunan en popüler yerlerden bir tanesi. Lokasyon olarakta gayet iyi bir yerde bulunan Echo Kaş'a geldiğinizde uğramanız gereken yerlerde ilk 5'e girer.

  Bu mekana gitmek için, meydandan dalgakıranın girişine doğru ilerleyin hemen sağ tarafınızda Echo'yu göreceksiniz. İyi eğlenceler efenim.

  Echo Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  BARCELONA


  Barcelona Pub Bar Kaş
  Barcelona Pub'a geldiğinizde kendinizi sanki Kaş'ta değilde İngiltere veya İrlanda civarında herhangi bir pubda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Gayet güzel dekore edilmiş iç mekan, rock müzik eşliğinde sayısız alkol seçeneği ve tabi ki spor müsabakası yayınları. Bence eşsiz bir keyif.

  Barcelona'ya gitmek için merkezden Uzun Çarşı'ya girin bir kaç adım sonra sağdaki sokaktaki ilk mekandır kendileri. İyi keyifler dilerim.

  Barcelona Pub hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  BOOGIE ROCK BAR


  Boogie Rock Bar Kaş
  Kaş'ta yepyeni bir rock bar açıldı; Boogie... Hem bahçesi hem de çalışanları ile Kaş'ın efsanelerinden olmaya aday. Kokteyl konusunda iddialı bir mekan.

  Barlar sokağının azıcık yukarısında rock müziğe doymak isteyenlerin bir denemesi gerekir derim ben.

  Boogie Rock Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  HI JAZZ


  Hi Jazz Bar Kaş
  Barlar Sokağı'nda bulunan HiJazz Bar'da her akşam canlı müzik var, kokteyl var ve tabiki bol bol eğlence var. Kaş'a geldiğinizde zaten barlar sokağına gireceksiniz ya HiJazz'a uğramadan gitmemenizi öneririm.

  Çok eğlenceli bir mekan, eğlencenin dibine vurmak keyifle dans etmek, kafa sallamak ya da nasıl eğleniyorsanız öyle eğlenmek için birebir bir mekan.

  Barlar sokağına girin ve canlı müziği takip edin. İşte karşınızda HiJazz... İyi keyifler efendim.

  Hi Jazz hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  GAGARIN BISTRO BAR


  Gagarin Bistro Bar Kaş
  Gagarin Bistro, Kaş merkezde bulunan harika bir manzaraya sahip bir pubdır. Efsanevi kokteyller ve Rock müzik severler için biçilmez bir kaftandır. Hem manzara, hem kaliteli müzik hem de güzel yemekler istiyorsanız Gagarin seçeneklerinizden biri olsun derim.

  Mekana gitmek için merkezden Küçük Çakıl'a doğru ilerleyin. Mavi Bar'ı geçtikten sonra hemen sola dönün tam karşınızda Gagarin tam karşınızda tüm coşkusuyla sizi bekliyor... İyi eğlenceler dostlar.

  Gagarin Bistro Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  DEJA VU


  Deja Vu Bar Kaş
  Kaş'ta görüp görebileceğiniz en iyi günbatımınlarından birini kesinlikle ve kesinlikle Deja Vu Bar'dan izleyebilirsiniz. Hatta belki de kulağınıza biraz abartı gelebilir ama kesinlikle en azından bir günü bu mekanda batırmalısınız. Aksi takdirde çok şey kaybedersiniz.

  Enfes kokteyller, güzel müzik ve mükemmel bir manzara... Eee daha ne ister insan evladı?

  Bu mekana gitmek için merkezden Küçük Çakıl mevkine doğru ilerleyin, rampanın ortalarına geldiğinizde hemen sağınızda kalacak. Şimdiden iyi gün batımları efenim.

  Deja Vu Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  OLD HOUSE


  Old House Bar Kaş
  Old House, tam Kaş merkezde bulunan Rock ve Blues çalan güzel bir bardır. Özellikle öğle ArpaSuyu içmek için ideal. Kendi müdavimleri olan yerler her zaman hoşuma gitmiştir. Burası da en güzel örneklerinden bir tanesi. Böyle mekanlar gitgide azalırken, Old House bu konuda sarsılmaz bir şekilde devam ediyor.

  Bu mekana gitmek için meydana inin Uzun Çarşı girişinde tam solunuzda kalacak. İyi keyifler efendim.

  Old House hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  HIDEAWAY


  Hideaway Bar Kaş
  Hideaway Bar, hem merkezde hem de sanki orada değilmişsiniz gibi takılmak istiyorsanız gitmeniz gereken bir mekan. Sanki onca insan bir anda puff ortadan yok oluyor gibi. İnanılmaz ama bazen dışarıdaki ses bile içeriye girmiyor. Değişik bir enerjisi ve akustiği var resmen.

  Bu mekana gitmek için merkezde bulunan Atatürk Heykeline 100 metre kala solunuzda. Kesin görürsünüz, üstünde kocaman bir Begonvil Ağacı var. İyi huzurlar gençler.

  Hideaway Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  TRAFO


  Trafo Bar Kaş
  Trafo her ne kadar küçük bir bar olarak görülsede, büyük eğlence arayanların kesinlikle en az bir kere uğraması gereken bir bar. Kokteylleri enfes. Denemeden geçmeyin derim.

  Trafo Bar'a gitmek için, Aile Çay Bahçesini merkezden arka tarafına doğru geçin. Takıcıların bulunduğu sokaktan ikinci sağa dönün sol tarafınızda göreceksiniz.

  İyi keyifler efenim.

  Trafo Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  FIRT BAR


  Fırt Bar Kaş
  Harika bir canlı performans dinlemek, eğlenmek ve zıplaya, hoplaya dans etmek istiyorsanız adresiniz Fırt Bar olsun. Müthiş bir enerji ile müzik yapan Midnight Band'i dinlemeden Kaş'tan ayrılmak gerçekten büyük hata olacaktır.

  Fırt'a gitmek için meydandan Küçük Çakıl istikametine ilerleyin. Rampa başlamadan solunuza yukarı doğru bakın. İşte karşınızda...

  Aynı zamanda harika bir manzarası olan Fırt'ta size iyi eğlenceler efenim. Benim yerime de azıcık zıplayın.

  Fırt Bar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.


  DRAGOMAN


  Dragoman Bahçe Bar Kaş
  Barlar sokağının yukarısında yer alan Dragoman Bahçe, yemyeşil bahçesi, enfes yemekleri ve arkadaşça ortamı ile enfes bir mekan. Güzelliğinin yanı sıra harika kokteyller eşliğinde zaman geçirmek için birebir.

  Canlı müzik zamanı geldiğinde harika vakit geçirebileceğiniz, güleryüzlü insanları bir araya toplamayı enerjisi ile başaran bir gücü var bence. Kesin var hemde. Şimdiden iyi eğlenceler dilerim.

  Dragoman Bahçe hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.